Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması ve beğenmemeniz halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir,beğenmediğiniz ürünün satışı ise iptal edilecektir.Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


İade Taleplerinizi Destek Talebi Bölümünden Bize Bildirerek Ya da Kullanıcı Hesabınızdan Siparişimi İade Et Bölümüne Girerek İade Sürecinizi Başlatabalirsiniz.

SAYIN ÜYELERİMİZ BAZI ÖZEL ÜRÜNLERİMİZDE İADE İMKANI BULUNMAMAKTADIR.

BU ÜRÜNLERİ ÜRÜN AÇIKLAMA KISMINDAN GÖREBİLİRSİNİZ. 


Neşeli Alışverişler Dileriz...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.